Ogrody Barw
60-115 Poznań
ul. Kopanina 28-32
tel. +48 666 344 707
biuro@ogrodybarw.pl

Odnawianie ogrodów w Poznaniu – renowacja – pielęgnacja

fotob-39minOgród to wyjątkowe miejsce wypoczynku i relaksu, w którym spędzamy sporo czasu wiosną, latem, a nawet jesienią. Dzięki regularnej konserwacji i pielęgnacji ogrodu możemy stworzyć wymarzony zielony kącik, który pozwoli odpocząć wśród kwiatów i drzew, a także ukoić nerwy po pracy, stanowiąc oazę spokoju. Jeśli przydomowa przestrzeń straciła dawny blask i kolory, a okres świetności wydaje się mieć już za sobą, to nic bardziej mylnego. Nasi specjaliści wykonają specjalne zabiegi pielęgnacyjne, dzięki którym ogród będzie prezentował się tak, jak w okresie rozkwitu. Oferowana przez nas renowacja i pielęgnacja ogrodów w Poznaniu stanowią usługi skierowane zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firmowych. W oparciu o ukształtowanie terenu i specyficzne warunki środowiskowe przygotujemy plan prac w ogrodzie, nadamy nowy kształt rabatom, dosadzimy rośliny, a także zadbamy o ich prawidłowe nawodnienie.

Renowacja ogrodu – powrót do świetności

Brak przestrzeni, słaba jakość gleby, zaniedbane trawniki – to tylko przykładowe problemy, z którymi stykają się nasi specjaliści, świadcząc usługi z zakresu kompleksowej renowacji ogrodów. Jeśli zielona przestrzeń wymaga gruntownego liftingu, warto nawiązać współpracę z profesjonalistami, którzy sprawią, że ogród odzyska swój naturalny urok i będzie pięknie prezentował się o każdej porze roku. Jako doświadczona firma z branży ogrodniczej, oferujemy kompleksowe zabiegi pozwalające odnowić zielony teren, w ramach których wykonujemy między innymi takie czynności, jak:

  • inwentaryzacja zieleni,
  • przesadzanie, wykopywanie, karczowanie,
  • formowanie roślin,
  • przycinanie żywopłotów,
  • regeneracja trawników,
  • zakładanie systemów nawadniania.

Odnawianie ogrodów realizujemy z pasją i maksymalnym dążeniem do tego, by jak najbardziej ułatwić użytkownikom późniejszą pielęgnację roślin, a ogród służył różnorodnym potrzebom właścicieli. Na specjalne życzenie wykonamy przegląd roślinności w ogrodzie, oceniając jej stan zdrowia i wykonując ewentualne nawożenie. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie miasta Poznań, usługi z zakresu renowacji ogrodów świadczymy dla Klientów z całej Wielkopolski.

Pielęgnacja ogrodów w Poznaniu

Odpowiednio zadbany ogród będzie prezentował się estetycznie i urzekał swoim wyglądem domowników oraz gości. Troskliwa opieka i starannie przeprowadzone zabiegi pielęgnacyjne sprawią, że zielony teren będzie służyć zarówno aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu, jak i błogiemu relaksowi po ciężkim dniu pracy. Klientom, którzy nie mają wystarczającej ilości czasu na zajmowanie się przydomową przestrzenią, proponujemy kompleksowe usługi z zakresu pielęgnacji ogrodów w Poznaniu. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy profesjonalnie i z pasją, realizując zarówno najprostsze prace porządkowe, jak i skomplikowane założenia florystyczne. W zależności od potrzeb i preferencji, proponujemy kilka pakietów pielęgnacyjnych, np. pakiet roczny i sezonowy (wiosenny lub jesienny). Pielęgnacja ogrodów jest przez nas wykonywana profesjonalnie, przy wykorzystaniu nowoczesnych sprzętów oraz bezpiecznych środków ogrodniczych ochrony roślin.