Ogrody Barw
60-115 Poznań
ul. Kopanina 28-32
tel. +48 666 344 707
biuro@ogrodybarw.pl

Oczka wodne – ozdobne elementy

 

fotob-41minOgrody stanowią miejsca, w których powinny panować idealne warunki do odpoczynku. Odpowiednio dobrana i rozmieszczona roślinność musi pozwalać na chwilę odprężenia w otoczeniu natury – nawet w przypadku, gdy ogród nie będzie zlokalizowany z dala od ruchliwych i głośnych rejonów miasta. Aby osiągnąć takie rezultaty – oprócz właściwie skomponowanych krzewów czy też drzew, warto także skorzystać z możliwości, jakie dają oczka wodne.

 

Przyjmować mogę one różne kształty i rozmiary – wszystko zależy od wielkości i stylu ogrodu. Różne mogą być także rozwiązania dodatkowe w nich zamontowane, jak np. fontanny, kaskady bądź wodospady. Ciekawym uzupełnieniem oczek są także specjalne efekty świetlne – oryginalne oświetlenie i delikatny szum wody zapewnią idealne warunki do relaksu.

Elementy wodne w Twoim ogrodzie

 

fotob-267minNasza pracownia projektowa z Poznania gwarantuje, że oferowane elementy wodne będą nie tylko efektowne, ale także wygodne i proste do pielęgnacji. W tym celu oprócz zastosowania odpowiednich systemów podczas ich montażu, zaproponujemy Państwu szereg profesjonalnych środków i preparatów do ich pielęgnacji.