Ogrody Barw
60-115 Poznań
ul. Kopanina 28-32
tel. +48 666 344 707
biuro@ogrodybarw.pl

Projektowanie i zakładanie ogrodów Poznań – profesjonalnie i z pasją!

fotob-93min

Otoczenie domu, które będzie przykuwało uwagę i odznaczało się indywidualnym charakterem, wymaga szczególnie przemyślanej aranżacji. Ogród może dawać namiastkę wyobrażeń o raju, a także sprzyjać rodzinnemu wypoczynkowi i spotkaniom towarzyskim. O wyglądzie przydomowych przestrzeni decyduje nie tylko ukształtowanie terenu, ale także starannie dobrana roślinność, jak i niebanalne elementy małej architektury.

Proponujemy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i zakładania ogrodów w Poznaniu, a kreując najbliższe otoczenie, zwracamy uwagę nie tylko na dobór rozwiązań gwarantujących atrakcyjność wizualną, ale i bezpieczeństwo. Nasza grupa projektowa jest tworzona przez starannie wykwalifikowanych specjalistów, którzy świadomie zaspokajają ludzkie potrzeby estetyczne, tworząc ogrody z uwzględnieniem różnych funkcji roślin oraz obiektów architektury ogrodowej. Gwarantujemy tanie i unikalne projekty ogrodów, które pozwalają w maksymalnym stopniu wykorzystać przestrzeń, zachwycając efektem i zapewniając atrakcyjny dla oka oraz harmonijny wzrost roślin, krzewów i drzew.

 

Projektowanie ogrodów to nasza pasja – specjalizujemy się nie tylko w zakładaniu ogrodów przydomowych, ale aranżujemy również przestrzenie komercyjne oraz tereny użyteczności publicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysoką jakością świadczonych usług sprawia, że każdy założony przez nas ogród odznacza się doskonałymi walorami estetycznymi, funkcjonalnością i zastosowaniem przemyślanych w każdym szczególe elementów kompozycyjnych.

Unikalne projekty ogrodów Poznań – zyskaj ogród z marzeń!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych osób, które marzą o posiadaniu wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju ogrodu. Na przestrzeni lat zaprojektowaliśmy wiele mniejszych i większych przestrzeni ogrodowych, zarówno w obszarach prywatnych, jak i publicznych. Projektowanie ogrodu zawsze rozpoczynamy od stworzenia kilku przykładowych koncepcji, spośród których klient może wybrać wizję, która będzie odpowiadać jego indywidualnym oczekiwaniom oraz upodobaniom. Nasi projektanci pomagają wybrać stylizację ogrodu, ustalić jego charakter i klimat, a także dobrać odpowiednią roślinność i elementy architektoniczne. Wspólnie wybieramy najlepszą koncepcję, która zadowoli obie strony zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

 

Poza usługami projektowania i zakładania ogrodów na terenie Wielkopolski oferujemy także nowatorskie rozwiązania z zakresu małej architektury ogrodowej, tworzenia systemów nawadniających oraz montażu oświetlenia ogrodowego.

Wiemy, że zakładanie ogrodów jest procesem długotrwałym i wymagającym fachowego podejścia. Ogrody zakładane samodzielnie nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, więc tym bardziej ich aranżację warto powierzyć w ręce profesjonalistów!

 

Wszystkie usługi z zakresu projektowania i zakładania ogrodów świadczymy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale także na obszarze całej Wielkopolski.