Ogrody Barw
60-115 Poznań
ul. Kopanina 28-32
tel. +48 666 344 707
biuro@ogrodybarw.pl

Projektowanie i zakładanie ogrodów – Poznań i okolice

fotob-93min

Otoczenie domu, które będzie przykuwało uwagę i odznaczało się indywidualnym charakterem, wymaga szczególnie przemyślanej aranżacji. Ogród może dawać namiastkę wyobrażeń o raju, a także sprzyjać rodzinnemu wypoczynkowi i spotkaniom towarzyskim. O wyglądzie przydomowych przestrzeni decyduje nie tylko ukształtowanie terenu, ale także starannie dobrana roślinność, jak i niebanalne elementy małej architektury. Znając tajniki ogrodnictwa, oferujemy profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów. Tworzymy unikalne i funkcjonalne zielone zakątki, a głównym obszarem naszej działalności jest miasto Poznań i okolice.

Projektowanie ogrodów

Specjalnością naszej firmy jest kompleksowe projektowanie i zakładanie ogrodów w Poznaniu. Zachowując odpowiednie proporcje, wykorzystując istniejące uwarunkowania środowiskowe i stosując starannie przemyślane rozwiązania, tworzymy jedyne w swoim rodzaju tereny zielone, które są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale i bezpieczne w eksploatowaniu. Projektowanie ogrodów to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się na terenie Poznania, rzeczywistym obszarem naszej działalności jest cała Wielkopolska.

Projekty ogrodów

Wieloletnie doświadczenie w branży i fachowa wiedza sprawiają, że przygotowywane projekty ogrodów pozwalają na aranżację wyjątkowych zielonych przestrzeni, stanowiących połączenie funkcjonalności i wymagań Inwestora z zastosowaniem przemyślanych w każdym szczególe detali kompozycyjnych. Na projekt składa się wyobrażenie, czyli ogólny zarys i pomysł oraz etap wykonawczy, obejmujący szczegółową koncepcję, która stanowi podstawę do założenia ogrodu. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia z zakresu architektury ogrodowej, tworząc przestrzenie zachwycające efektem i zapewniające atrakcyjny dla oka obraz.

Zakładanie ogrodów w Poznaniu

Lata doświadczeń z roślinami oraz nieustanne poszukiwanie inspiracji spowodowały, że tworzymy ogrody zarówno stylowe, jak i nowoczesne, które pięknie prezentują się przez cały rok. Kompleksowo realizujemy zakładanie ogrodów w Poznaniu, wykonując przedsięwzięcia nie tylko na małych powierzchniach, przy domach jednorodzinnych, ale także kreując ogrody rezydencjonalne, przy firmach i apartamentach, z dużymi trawnikami i oczkami wodnymi. Powierzone nam zadania realizujemy z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu efekt końcowy stanowi harmonijną i starannie przemyślaną całość.

Ogrody dopasowane do potrzeb właścicieli

Tworzymy ogrody duże i małe, miejskie i wiejskie, które zawsze są dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań właścicieli. Z doświadczenia wiemy, że nawet najmniejsza przestrzeń może dać początek wymarzonemu skrawkowi zieleni, miejscu, które będzie pełnić funkcje wypoczynkowe, rekreacyjne i estetyczne. Oferując zakładanie ogrodów, staramy się wykorzystywać prawa ekologii oraz powiązania między fauną a florą, kreując w ten sposób miejsca umiejętnie wpisane w otaczający krajobraz.

Unikalne projekty ogrodów Poznań – zyskaj ogród z marzeń!

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych osób, które marzą o posiadaniu wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju ogrodu. Na przestrzeni lat zaprojektowaliśmy wiele mniejszych i większych przestrzeni ogrodowych, zarówno w obszarach prywatnych, jak i publicznych. Projektowanie ogrodu zawsze rozpoczynamy od stworzenia koncepcji ogrodu która będzie odpowiadać jego indywidualnym oczekiwaniom oraz upodobaniom. Pomagamy wybrać stylizację ogrodu, ustalić jego charakter i klimat, a także dobrać odpowiednią roślinność i elementy architektoniczne. Wspólnie kształtujemy najlepszą koncepcję, która zadowoli obie strony zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Poza usługami projektowania i zakładania ogrodów na terenie Wielkopolski oferujemy także nowatorskie rozwiązania z zakresu małej architektury ogrodowej, tworzenia automatycznych systemów nawadniających oraz montażu oświetlenia ogrodowego.

Wiemy, że zakładanie ogrodów jest procesem długotrwałym i wymagającym fachowego podejścia. Ogrody zakładane samodzielnie nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, więc tym bardziej ich aranżację warto powierzyć w ręce profesjonalistów!

Wszystkie usługi z zakresu projektowania i zakładania ogrodów świadczymy nie tylko na terenie miasta Poznań, ale także na obszarze całej Wielkopolski.