Ogrody Barw
60-115 Poznań
ul. Kopanina 28-32
tel. +48 666 344 707
biuro@ogrodybarw.pl

Automatyczne nawadnianie ogrodów

fotob-264minWażną rolę w pielęgnacji każdego ogrodu odgrywa właściwe nawadnianie. Woda stanowi podstawę w funkcjonowaniu roślin, co wynika z faktu, iż jest kluczowym elementem stymulującym zachodzące w nich procesy. Współcześnie do podlewania zielonych terenów wykorzystuje się nowoczesne systemy nawadniające, które zapewniają optymalne zaopatrzenie roślin w wodę oraz ułatwiają ich pielęgnację. Oferowane przez naszą firmę automatyczne nawadnianie ogrodów praktycznie nie wymaga obsługi i funkcjonuje nocą, dostarczając odpowiednie porcje wody poszczególnym grupom roślinności.

Funkcjonalne nawadnianie ogrodu

Automatyczne nawadnianie ogrodów, które proponujemy Klientom z miasta Poznań, bazuje na instalacjach wykonanych z wysokiej klasy surowców i urządzeń nawadniających, takich jak zraszacze i systemy kroplowe, skutecznie zastępując węże ogrodowe i ręcznie obsługiwane zawory hydrauliczne. Odpowiednio zaprojektowane i właściwie zainstalowane nawadnianie ogrodu pozwala na ułatwienie zabiegów pielęgnacyjnych terenów zieleni, zużywając przy tym znacznie mniej wody niż tradycyjne systemy podlewania i umożliwiając dostarczanie wody roślinom bez ingerencji człowieka. Tego typu rozwiązanie zapewnia duży komfort, doskonale sprawdzając się zarówno w przydomowych ogrodach, jak również na dużych zielonych przestrzeniach przynależących do obiektów komercyjnych.

Automatyczne systemy nawadniające renomowanych marek – Poznań

Oferowane przez naszą firmę automatyczne nawadnianie ogrodów stanowi ogromne udogodnienie w podlewaniu dużych terenów zielonych, ale nie ma przeszkód, by montować go również na małych, przydomowych działkach. Prawidłowo zaprogramowane nawadnianie ogrodu  zapewni właściwy rozwój roślin i trawników. Całym systemem zarządza automatyczny sterownik, dzięki któremu nie trzeba pamiętać o podlewaniu, gdyż uruchomi się ono samoczynnie.

Naszą specjalnością jest kompleksowa realizacja systemów automatycznego nawadniania ogrodów, które wykonujemy w oparciu o fachową wiedzę oraz najwyższej jakości materiały, pochodzące wyłącznie od globalnych liderów w dziedzinie nawadniania, takich jak Rain Bird, Hunter oraz Toro. Obszarem naszej działalności jest całe miasto Poznań, ale podejmujemy się zleceń także dla Klientów z innych regionów Wielkopolski. Osoby zainteresowane automatycznym nawadnianiem ogrodu, zachęcamy do osobistego, telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszą firmą.