Ogrody Barw
60-115 Poznań
ul. Kopanina 28-32
tel. +48 666 344 707
biuro@ogrodybarw.pl

Urządzanie ogrodów – Poznań

fotob-98minEstetyczna i starannie przemyślana aranżacja ogrodu jest wizytówką dla każdego z nas. Zielona przestrzeń to miejsce, gdzie odpoczywamy, spotykamy się ze znajomymi czy z rodziną. To również zakątek, gdzie bezpiecznie mogą spędzać czas nasze dzieci. Dlatego zarówno roślinność, jak i wszelkie elementy architektury ogrodowej powinny tworzyć harmonijną, spójną całość, uwzględniając indywidualne potrzeby i preferencje użytkowników.

Wieloletnie obcowanie z roślinami oraz pracami związanymi z konserwacją i pielęgnacją terenów zielonych sprawiły, że naszą specjalnością jest nie tylko zakładanie, ale także urządzanie ogrodów. Fachowa wiedza, profesjonalizm i maksymalne zaangażowanie z zamiłowaniem do sztuki ogrodniczej pozwalają nam stawić czoła wszelkim ogrodniczym wyzwaniom związanym z upodobaniami i oczekiwaniami naszych Klientów. Kompleksowo świadczymy usługi z zakresu urządzania ogrodów i terenów zielonych, działając nie tylko na obszarze miasta Poznań, ale całej Wielkopolski.

Urządzanie ogrodów krok po kroku

Specjalizujemy się w aranżowaniu ogrodów zarówno przed domami jednorodzinnymi, jak również przed różnego rodzaju budynkami komercyjnymi i użyteczności publicznej. Wykonując prace z zakresu zagospodarowania terenu, bazujemy przede wszystkim na fachowej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu w tym zakresie. Urządzanie ogrodów stanowi złożony i skomplikowany proces, na który składa się wiele czynności, a najważniejsze jest umiejętne połączenie wizji Inwestora z określonymi uwarunkowaniami środowiskowymi i przestrzennymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy kompleksowe urządzanie ogrodów w Poznaniu. Aranżujemy ogrody i tereny zielone począwszy od robót ziemnych, instalację systemu nawadniania i nasadzenie roślin. Nasi specjaliści zajmują się dokładnym wyprofilowaniem podłoża, a na specjalne życzenie są w stanie zamontować oświetlenie i założyć trawnik, który nada przestrzeni niepowtarzalnego klimatu. W swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów z branży ogrodniczej. Dokładamy wszelkich starań, by zakładane przez nas ogrody cieszyły wzrok już od pierwszego dnia ukończenia.

Kompleksowa realizacja – od projektu po bieżącą obsługę

Naszą specjalnością jest urządzanie ogrodów zarówno dla firm i instytucji, jak również dla osób prywatnych z województwa wielkopolskiego. Zanim przystąpimy do pracy, spotykamy się z Klientem w miejscu przyszłego ogrodu, aby doprecyzować wszystkie ustalenia i oczekiwania. Następnie zostaje zaproponowana wstępna koncepcja, a po jej zaakceptowaniu przygotowujemy projekt, na podstawie którego będą realizowane kolejne etapy urządzania ogrodu.

Tworzymy ogrody zarówno nowoczesne, jak i stylowe, dbając o należyty dobór roślinności oraz elementów jej towarzyszących. Urządzanie ogrodów realizujemy na obszarze miasta Poznań i całej Wielkopolski, wykorzystując do tego celu profesjonalny sprzęt i maszyny ogrodnicze pochodzące od sprawdzonych producentów. Każde z powierzonych nam zadań jest dokładnie analizowane i planowane, tak aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.