Ogrody Barw
60-115 Poznań
ul. Kopanina 28-32
tel. +48 666 344 707
biuro@ogrodybarw.pl

Zakładanie ogrodów

fotob-98minNaszą specjalizacją jest zakładanie ogrodów i zieleni, zarówno przed domem, jak również przed różnego rodzaju obiektami – czy to użyteczności publicznej czy komercyjnymi.

Lata doświadczeń z roślinami oraz ciągłe poszukiwanie inspiracji spowodowały, że wypracowaliśmy własny styl. Tworzymy ogrody niekłopotliwe, funkcjonalne, gdzie główną rolę grają rośliny zimozielone. Rośliny kwitnące też są wykorzystywane w naszych ogrodach, ale ich barwy pojawiają się i znikają.

Zależy nam, aby ogród przez cały rok pięknie wyglądał, a jego pielęgnacja była łatwa i wygodna.

Urządzanie ogrodów według życzenia

Tworzymy ogrody zarówno stylowe, jak i nowoczesne. Dbamy nie tylko o należyty dobór roślinności, ale także elementów towarzyszących, które podkreślać będą charakter danego miejsca. Używamy drewna egzotycznego, betonu, szkła, stali i aluminium. W naszych realizacjach wykorzystujemy również materiały tradycyjne jak drewno sosnowe, cegłę, kamień ozdobny, duże głazy narzutowe, grysy itp. Dzięki powyższemu, bez względu na to czy naszym zadaniem jest urządzanie ogrodów mniejszej wielkości czy też przed większymi rezydencjami, zawsze stworzymy idealną w danym przypadku przestrzeń.

Bierzemy pod uwagę upodobania inwestora. Podpowiadamy mu różne rozwiązania, ale nigdy nie narzucając „ na siłę” naszych pomysłów. Ogród ma się podobać tym, którzy będą w nim przebywać.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego pracowni w Poznaniu.