Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń
+48 666 344 707

O Ogrodach Barw

Wieloletnie doświadczenie w branży ogrodniczej, poparte doskonałymi wynikami pracy, pozwala nam w pełni profesjonalnie podchodzić do powierzonych zadań. Realizujemy projekty ogrodów zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz instytucji. Tworzymy unikalne koncepcje, uwzględniające specyficzny charakter działki, ukształtowanie powierzchni oraz upodobania Inwestorów.

W naszej pracy staramy się nieustannie rozwijać, oraz poszukiwać nowych inspiracji, uczestnicząc w licznych sympozjach, konferencjach i targach. Często bierzemy również udział w międzynarodowych wystawach czy pokazach, a przy tej okazji zwiedzamy najpiękniejsze ogrody i parki w towarzystwie miejscowych specjalistów. Oczywiście Wielka Brytania, Niemcy, Austria, Szwajcaria czy Holandia to dla nas nie koniec świata – pogoń za inspiracjami niejednokrotnie kieruje nasze kroki do krajów egzotycznych.

 

ogród

 

„Ogrody to moja pasja…”

Anna Slotała – właściciel

Mgr. inż. Anna Slotała zajmuję się projektowaniem oraz zakładaniem ogrodów. Już od najmłodszych lat pasjonowała mnie przyroda, co też znalazło odzwierciedlenie w moim wykształceniu i późniejszym dorobku zawodowym: studia na Akademii Rolniczej w Poznaniu i praca w Instytucie Ochrony Roślin, również w Poznaniu.

Ponadto ukończyłam studia podyplomowe na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz liczne szkolenia z zakresu projektowania, pielęgnacji oraz ochrony roślin, jak również kursy fotografii. To wszystko pozwala mi tworzyć piękne, unikalne aranżacje ogrodowe.

 

ogród

 

Nasze osiągnięcia

Na moim koncie znajduje się wiele wyróżnień – poniżej przedstawiamy niektóre z nich:
  • Wyróżnienie na Krajowej Wystawie Ogrodniczej POLAGRA 1995
  • Wyróżnienie na Krajowej Wystawie Ogrodniczej POLAGRA 1996
  • Wykorzystanie naszej aranżacji w artykule zamieszczonym w Głosie Wielopolskim, promującym GARDENIĘ 2007
  • Wykorzystanie naszej aranżacji z GARDENII w roku 2008 w folderze promującym GARDENIĘ 2009, wydanym przez Targi Poznańskie
Nasza wiedza oraz niespożyte pomysły pozwalają nam podejmować coraz to nowe wyzwania i tworzyć aranżacje, które z pewnością potrafią zachwycić.
 

ogród