Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń
+48 666 344 707

Portrety roślin

Przyjęła się zasada, że rośliny ogrodowe powinny być dobierane do rodzimego klimatu i warunków gruntowych. Jest to bardzo słuszne założenie, pozwalające na stworzenie ogrodu rozrastającego się samodzielnie i mniej wymagającego. Jednak to te bardziej egzotyczne rośliny, nietypowe mieszanki czy łączenie z pozoru niepasujących do siebie gatunków sprawia, że ogród może wyglądać wyjątkowo i znacznie wyróżniać się na tle innych.

Z ogromną przyjemnością dobieramy dla Państwa rośliny, które w polskich ogrodach można spotkać rzadziej, za to ich posadzenie dodaje uroku i przyciąga zaciekawione spojrzenia. Coraz cieplejszy klimat w Polsce, a co za tym idzie zmieniające się warunki gruntowe pozwalają na wprowadzanie nieco bardziej egzotycznych roślin, które charakteryzuje znacznie mniejsze zapotrzebowanie na wodę. Doskonale mogą one odnaleźć się zatem w krajowych ogrodach, zapewniając unikatową i bardzo oryginalną aranżację zieleni.

 

Nietypowy kwiat

 

DRZEWA

Drzewa 0
Drzewa 1
Drzewa 2
Drzewa 3
Drzewa 4
Drzewa 5
Drzewa 6
Drzewa 7

KRZEWY

Krzewy 3
Krzewy 1
Krzewy 2

BYLINY

Byliny 6
Byliny 1
Byliny 2
Byliny 3
Byliny 4
Byliny 5