Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń
+48 666 344 707

Inspiracje z podróży

Zdjęcia ogrodów z całego świata pozwalają łatwiej wyobrazić sobie, jaki efekt uzyskać można wokół własnego domu. Jednak fotografia nigdy nie odda niezwykłych zapachów roślin, dotyku liści drzew czy płatków kwiatów. Poznając ogród wszystkimi zmysłami, odbierając jego atmosferę w bezpośrednim kontakcie można poznać jego prawdziwą naturę i na własne oczy przekonać się, jak stworzone kompozycje mogą wyglądać w pełnym rozkwicie.

Najnowsze trendy ogrodnicze poznać można podczas wystawy Chelsea Flower Show odbywającej się każdego roku w Londynie. I jest to stały punkt naszych podróży w poszukiwaniu inspiracji i ciekawych rozwiązań, które możemy następnie zaproponować naszym Klientom. Będąc w tym rejonie Europy odwiedzamy także wyjątkowe parki i ogrody wschodniej i zachodniej Anglii (w tym takie miejsca, jak Kornwalia).

W miarę możliwości staramy się odwiedzać różne zakątki świata i szukać tam inspiracji do tworzenia ogrodów nietypowych, stojących nieco w opozycji do standardowych rozwiązań, a przez to pięknych i unikatowych. Miłością do roślin zawsze pragniemy też zarazić naszych Klientów, bo tylko ogrody uprawiane z radością i chęcią rozwoju będą mogły konkurować z tymi najpiękniejszymi napotykanymi przez nas w Hiszpanii, Holandii, Szwajcarii, Portugalii czy na innych kontynentach. W sezonie zimowym poznajemy bowiem ogrodnictwo azjatyckie i odwiedzamy Amerykę Południową.

 

Oczko wodne z fontanną

 

Widok z klifu na morze

 

HOLANDIA - ARCEN

Holandia ogród Acern 2
Holandia ogród Acern 1

ANGLIA - BETH CHATTO GARDEN

Ogród Beth Chatto 5
Ogród Beth Chatto 1
Ogród Beth Chatto 2
Ogród Beth Chatto 3
Ogród Beth Chatto 4

ANGLIA - KYOTO GARDEN

Ogród Kioto 12
Ogród Kioto 1
Ogród Kioto 2
Ogród Kioto 3
Ogród Kioto 4
Ogród Kioto 5
Ogród Kioto 6
Ogród Kioto 7
Ogród Kioto 8
Ogród Kioto 9
Ogród Kioto 10
Ogród Kioto 11

ANGLIA - PENSTHORPE NATURAL PARK

Park w Pensthorpe 11
Park w Pensthorpe 1
Park w Pensthorpe 2
Park w Pensthorpe 3
Park w Pensthorpe 4
Park w Pensthorpe 5
Park w Pensthorpe 6
Park w Pensthorpe 7
Park w Pensthorpe 8
Park w Pensthorpe 9
Park w Pensthorpe 10